7.1.2017 Dopoledne 9:00 - 14:00, 2007, Jesenice u Prahy

Sestava: Adam, Matěj, Ríša, Dominik K., Štěpán, Dominik P., Lukáš, Honza, Kuba

Tabulka:            SK Olympie Dolní Břežany - TJ Slovan Hradištko 2:1

SK Slavia Jesenice 07 - SK Olympie Dolní Břežany 0:2

FAJN Viktoria Vestec - SK Olympie Dolní Břežany 1:0

Semifinále:        SK Slavia Jesenice - SK Olympie Dolní Břežany 1:2 (na penalty)

Finále:                  Union Beroun SK Olympie Dolní Břežany 0:2

Tak se nám to konečně podařilo. Nádherný turnaj v Jesenici, kam všichni rádi jezdíme, jsme vyhráli. Nebylo to sice jednoduché, ale kluci šli od prvního výkopu za svým cílem. První zápas s Hradištkem bylo klasické zahřívací kolo, kluci se rozjížděli pomalu, ale jistě. Sice jsme o těsné vedení přišli, ale nakonec jsme skóre obrátili ve svůj prospěch. Proti o rok mladším klukům z Jesenice si rovným dílem zakopaly obě party a postup do bojů o medaili byl v kapse. Bohužel přišlo malé zaváhání s Vestcem, ale v semifinále proti silné Jesenici kluci vše bojovným výkonem napravili. I když prohrávali 0:1, nehodili flintu do žita a pár minut před koncem hrací doby vyrovnali. V penaltovém rozstřelu nedali Jesenici šanci. Zatím co naši borci hned první dva pokutové kopy proměnili, naše brána všem pokusům odolala. Ve finále to od prvních minut jiskřilo, a přestože Beroun pálil na naší bránu jednu střelu za druhou, tak góly padaly na druhé straně. Břežanští bojovníci napadali soupeře hned při rozehrávce a  odměnou jim byly dva krásné góly do sítě soupeře. Kluci, moc hezky se na to koukalo!

FK Viktoria Žižkov - SK Olympie Dolní Břežany 0:1

Kluci obsadili celkově třetí místo. Byl to ovšem velký boj. Hned v prvním zápase se na ně valil jeden útok favorizovaného Kolína za druhým. S vypětím všech sil a s notnou dávkou štěstí ukopali remízu. V druhém zápase svírali Pruhonice od prvních minut až do samotného závěru. Podobný obraz mělo utkání s Vestcem, ale po neproměněných šancích je Vestec z jediné příležitosti potrestal deset vteřin před koncem hrací doby. Utkání s Meteorem bylo vyrovnané s mírnou převahou na straně Olympie, která byla přetavena ve vedoucí branku. Bohužel, závěr utkání nám opět úplně nevyšel. V posledním utkání kluci předvedli fantastický výkon a rozdílem jediné branky zdolali dosud neporažené mužstvo Žižkova.