Diskusní téma: Diskuse

Datum 28.11.2013

Vložil Karel

Titulek ID

Odpovědět

dobrý den, platili byste za mě nějaké peníze klubu, ve kterém jsem hrál naposledy, když už nemám ID a rok jsem nehrál?

Datum 29.11.2013

Vložil Šerda

Titulek Re: ID

Odpovědět

Karle, jestliže jsi už jednou měl přidělené ID, jsi na svazu registrován a pod tímto číslem tě tam budou vždy vidět. Následně záleží zda jsi letos zaplatil členské příspěvky na FAČR. Jestli ano, máš platné člentví a můžeš se najít v registru FAČR na stránkách:
https://clenstvi.fotbal.cz/vyhledavani/?cislooddilu=&rodnecislo=9403030054&prijmeni=&jmeno=&datumnarozeni=&id=&search=Vyhledej#search

Jestli jsi nezaplatil, nemáš platné členství, nejsi v registru FAČR , tím pádem nemůžeš nastupovat v mistrovských utkáních. To se samozřejmě spraví zaplacením členských příspěvků (doporučuji až na další rok) a tvé ID se obnoví.
To zda a kolik peněz za tebe bude chtít klub, kde jsi naposledy hrál nějaké peníze s tím nesouvisí a záleží to jen a jen na domluvě mezi kluby.
Určitě na to nemá vliv zda jsi nehrál rok nebo deset let. Jednou jsi registrován v nějakém klubu a to se nesmaže.

Datum 16.01.2014

Vložil Dvoracek

Titulek Re: ID

Odpovědět

Hraju B tridu na severu Cech a tady stavim budovu naproti hristi,tak bych rad vyuzil vaseho pekneho hriste a trenoval s Vámi... A s kym se muzu domluvit ? děkuji

Datum 08.11.2013

Vložil Lukáš

Titulek Dotaz

Odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jestli bych mohl od nového roku ve Břežanech hostovat ? Už jsem párkrát za Břežany kopal byl to dorost nebo béčko pár golů mi tam spadlo a slyšel jsem že byl o mě zájem .

Datum 11.11.2013

Vložil Šerda

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

Lukáši,...
řeknu to co nejvýstižněji a nejstručněji. Teď po sezóně máme trénink většinou každou středu od 19:00 na UMT ve Břežanech. Tak neváhej, vem si kopačky na umělou trávu (Musí být Tarfi, bez nich se na UMT nesmí) a přijď si kopnout. Trenér potom rozhodne co a jak dále. Kde jsi registrován? Máš ID FAČR?

Datum 13.11.2013

Vložil lukáš

Titulek Re: Re: Dotaz

Odpovědět

No zkusil bych to něják udělat ale bydlím 50 km od Břežan a jezdím jen na víkendy k tátovi. Hrál jse 2,5 roku první dorosteneckou ligu na SK Kladno po zranění jsem odešel na Červený Újezd ... a Id mám

Datum 25.09.2013

Vložil Dan

Titulek Trenér

Odpovědět

Kdo je trenér u áčka nyní? Jsou postupové ambice? Koukal jsem, že obměna kádru je obrovská...

Datum 25.09.2013

Vložil Šery

Titulek Re: Trenér

Odpovědět

Trenérský post u Áčka převzal Jirka Roubíček. Kádr mužstva se změnil k nepoznání, až na nějaké staré tváře:-) a postupové ambice jsou na prvních místech. Je přece známo, že nepostoupí-li se hned jak se spadne, tak to potom bude trvat déle než si kdo myslí. Tak mě tak napadá, že bych mohl udělat s panem trenérem na toto téma rozhovor :-) Potom budeme všichni vědět jak to s postupem zpět do III.třídy a dalším působením v břežanském fotbalu představuje.

Datum 27.09.2013

Vložil Dan

Titulek Re: Re: Trenér

Odpovědět

To zní zajímavě, já si myslim, že s takovým areálem, co teď Břežany mají, by se mělo postoupit do pár let do kraje. Ale zajímalo by mě, co je se všemi hráči, kteří v Břežanech dosud hráli, když není ani béčko, kde jich bylo taky dost. Taky mě zaujalo, že se objevil Pavel Makovský v dresu Zlatník, proč nechytá v Břežanech? Jinak by mě ještě zajímalo, kdo bude správcem areálu? Jirka Svoboda nebo Zdenda Chaloupka?

Datum 30.09.2013

Vložil Šery

Titulek Re: Re: Re: Trenér

Odpovědět

Tak to si myslím taky. Chtělo vykopat alespoň kraj a osobně doufám že se to v blízké budoucnosti podaří. Vždy ale záleží hlavně na přístupu hráčů a to je v dnešní době a zvláště v malých klubech, kteří hráčům nedokáží "dát to co jiné kluby" hodně těžké a nemyslím tím zázemí nebo podmínky pro dobrý fotbal. Abych řekl pravdu, start Pavla ve Zlatníkách mě svou rychlostí také překvapil ale proč ne, nic proti ničemu. Zlatníky májí v současnosti zřejmě velmi dobrý tým, který se drží na čele tabulky a Pavel je velmi kvalitní golman který se tam jistě uplatní. Pavel není sám, který vzal angažmá v jiném klubu, Petr Štyndl například hostuje v Modřanském SK kde hraje myslím II. třídu. Tonda Lidman si šel zakopat vedle do Točné. Moc ostatních starých hráčů ale není. Většinu hráčů měli Břežany na hostování z jiných klubů a stejně jsme na konci sezóny do zápasu nastupovali klidně i v osmi hráčích. Přístup hráčů byl strašný. "B" tým se zrušil z důvodu stejných zkušeností. Na začátku sezóny bylo v Bčku 16 chlapů a konec sezóny se muselo dohrávat s dorostenci a to jen kvůli tomu aby se neplatila pokuta fotbalovému svazu. Prostě ostatní hráči zmizeli a nemají zřejmě již zájem o fotbal. A ať si to přebere každý jak chce.
Na poslední otázku mohu odpovědět stručněji, správcem nového fotbalového areálu je k mé radosti Zdenda Chaloupka a nemusím nikomu povídat , že je to to nejlepší řešení co mohlo nastat. Doufám, že to takto stačí.