A Tým

Komentář zápasu Čísovice B - Dolní Břežany

18.10.2013 18:41

Zápas proti Čísovicim nezačal špatně, navzdory podmáčenemu a nerovnému terénu jsme měli více ze hry a byli na míči. Tato skutečnost vyústila gólem kdy Sigy zahrával přímý volný kop z naší poloviny a Dan hlavou posunul mezi stopery soupeře, kde se zjevil po kvalitním náběhu Štěpán. Ttváří v tvář brankáři domácích, potom nekompromisně zakončil do sítě. Zápas se dále nevyvíjel špatně.  Přesné nahrávky ze středu zálohy dělali obraně soupeře vrásky na čele a dokonce jim pěkně zatrnulo, když Peťa Grubner po slalomu mezi obránci, z malého vápna nastřelil tyč. Následně soupeř zažehnal naší  1 000 000 % tutovku dlouhým nákopem. Honzík levý potom špatně načasoval odehrání balónu hlavou, posunul na útočníka Čísovic a ten následně vyrovnal. Bohužel jsme v tu chvíli ochutnali hořkost pravidla nedáš dostaneš. Naštěstí jsme zopakovali parádní časovaný balón z předchozí situace na kopačky Péťi G. a ten odčinil své předchozí zaváhání gólem. Blížil se konec poločasu a soupeř nás začal paradoxně přehrávat. Tento tlak naštěstí ukončil poločasový hvizd.

Celá druhá půle byla pod taktovkou domácích a mizerným výkonem sudího. Soupeř si koncentrovanejším výkonem a ztrátě fyzických sil našich borců ze střední zálohy, vytvořil stoprocentní gólové šance. Naštěstí GÓLMAN Tichý nenechal  bravurními zákroky nejlepšího střelce domácího A týmu vyniknout. Nepodržením míče, laxností a následné ztráty míče našich útočníků pomohlo aby domácí dlouhými nákopy za obranu stále více a více hrozili. V 89min nařídil sudí nesmylně trestný přímý kop,  který soupeř před hvizdem rozhodčího, za pomocí teče, trefil pod břevno naší svatyně. Tento gól, po následném vysvětlení pravidel rozhodčímu, nebyl pravém uznán. Díky famózním zákrokům brankáře, bojovností naší obrany se srdíčkem na pravém místě, dotáhly Břežany těžký zápas do vítězného konce.

tento komentář pro Vás napsal
                                                                                                                                                    Dan Lukosz

6.kolo Čísovice B - Dolní Břežany

18.10.2013 13:27

Výsledek zápasu Čísovice B - Dolní Břežany 1:2 (1:2), skórovali: Grubner P., Haifler Š. s přispěním nádherné asistence Dana Lukoče:-) za asistensi mu připisuji 2 body

5.kolo Dolní Břežany - Měchenice B, krátký komentář zápasu

07.10.2013 10:01

Výsledek zápasu Dolní Břežany - Měchenice B 6:1 (1:0), skórovali: Matlas Lukáš 2, Grubner P., Haifler Š., Lukosz D., Frey P.

Komentáž k zípasu:

Začátek zápasu nenaznačoval, že by jsme měli hrát se soupeřem ze samotného dna tabulky. Chyběl nám tah na bránu a přihrávky nenacházely adresáta. Párkrát jsme pěkně vystřelili na bránu ale golman míč z poza svých zad nevyndaval. Soupeř párkrát využil nekoncentrovanosti v zadních řadách a vytvořil si tak pár šancí, po kterých fanouškovi trochu zatrnulo. Naštěstí nedokázal tyto "200procentní" šance využít a tak se konečně odhodlali skórovat domácí. Ujal se toho Štěpán Haifler, který přez údiv diváků na tribuně, dokázal zkrotit skákající balón ve velkém vápně a nechytatelně skóroval k tyči soupeřovi branky. Druhý poločas už bylo vše tak jak má být, konečně jsme se uklidnili a začali hrát po zemi naši hru. Začaly padat góly a to se líbilo i divákům. Lukáš Matlas, který místo v bránce vystřídal za hru na hrotu, dokonce útočil na hetrik:-) Skóroval i svátěční střelec Dan Lukosz, který o svém prvním gólu za Břežany snil už jako malý kluk:-)
Zápas tak nakonec zkončil povinou výhrou.

4.kolo Vestec B - Dolní Břežany, krátký komentář zápasu

30.09.2013 10:00

výsledek zápasu Vestec B - Dolní Břežany 4:4 (2:2), skórovali: T.Burger, O.Čihák, P.Grubner no a Jirka Novák

Byl to těžký zápas který jsme dotáhli do remízového konce jen proto, že jsme hráli jako tým. Od 66 minuty jsme totiž po druhém vyloučení hráli jen s 9-ti chlapy v poli. Prvním vyloučeným byl Zdenda Chaloupka, který dostal druhou žlutou kartu, následně červenou,  za podle rozhodčího "zakopnutý balón".To jsme ještě vedli 4:3 kdy se po klukovském skratu nechal vyloučit Tomáš Burger a oslabil nás již o druhého hráče. Soupěře druhé vyloučení nakoplo vytvořil na nás tlak a v závěru zápasu dokázal vyrovnat. Můžeme děkovat našemu golmanovi, který výborně chytal celý zápas a v posledních vteřinách zápasu chytil 100 procentní šanci soupeře a udržel tak nerozhodný výsledek.

Hodnocení zápasu Vrané B - Dolní Břežany očima trenéra

27.09.2013 11:04

tabulka hodnocení hráčů jak to vidí trenér "A" mužstva

hrál Seznam hráčů Olympie Makal za TEAM/PŘÍNOS Fyzicky Technicky/přihrávky Celkové hodnocení

24.09.2013 13:50

výsledek zápasu D.Břežany - Vrané B 3:0 (2:0), skórovali: Tomáš Burgr, Jirka Novák, Peťa Grubner

2.kolo Dolní Břežany - Všenory B

16.09.2013 09:51

výsledek zápasu Dolní Břežany - Všenory B 6:2 (3:2), skórovali: Chaloupka Z. 2, Novák J., Majer M.,Čihák O., Grubner P.